שאלות ותשובות

מה מיוחד בדגם ירקון 9.5?
אביזר המקלחת מתוצרת מג'יק טכנולוגיות הינו ווסת מתוחכם השומר על ספיקה קבועה של 9.5 עד 10 ליטר מים לדקה – ללא תלות לחץ המים. הדבר מבטיח זרימה טובה ואיכותית גם כשלחץ המים נמוך וחיסכון משמעותי ביותר במקומות כשהלחץ המים גבוה.  

………………………………………………………………………..

מה מיוחד בדגם ירקון 5.5?
אביזר הכיור הוא ווסת איכותי השומר על ספיקה קבועה של 5.5-6 ליטר לדקה- ללא תלות בלחץ המים ומעניק מצד אחד תחושה טובה ללא הרגשת מחסור במים למשתמש ומצד שני חוסך כמויות ניכרות של מים.

………………………………………………………………………..

מה משמעות ה"תו הכחול"?
ה"תו הכחול" הוא סימן איכות המוענק לאביזרים חוסכי מים שנבדקו ע"י מכון התקנים עפ"י הנחיות נציבות המים במשרד התשתיות. האביזרים למקלחת ולכיור עברו בדיקות מחמירות לאימות החיסכון במים לאורך זמן ולבדיקת אי ההשפעה על נוחות השימוש.

………………………………………………………………………..

כמה מים זה חוסך?
האביזרים בנויים לחסכון רב של מים. אביזר המקלחת חוסך כ 4-7 ליטר בכל דקה של שימוש. אביזר לברז כיור חוסך כ 3-6 ליטר בדקה. החיסכון השנתי הממוצע למשפחה הקונה ומתקינה בכל הברזים בבית  יגיע ל 700-800 ₪.

………………………………………………………………………..

האם זה לא פוגע בזרם המים?
בהחלט לא. אביזר המקלחת נועד לספק ספיקה של 9-10 ליטר לדקה ואביזר הכיור –  5.5-6 ליטר לדקה. שניהם מותאמים לענות באופן מלא על הצרכים הספציפיים בכיור ובמקלחת ומספקים זרם מים טוב ונעים.

………………………………………………………………………..

האם זה לא נסתם?
האביזרים עמידים באופן מיוחד נגד אבנית. בוסת המקלחת יש מעבר היקפי המבטיח עמידות משופרת בפני סתימות. אביזר הכיור מצויד במעדן זרימה איכותי בעל מעברים היקפיים רחבים .

………………………………………………………………………..

האם האביזרים מתאימים לכל סוגי הברזים?
בהחלט כן. אביזר המקלחת מתאים להברגה של 1/2 צול. אביזר הכיור הוא בעל הברגה כפולה ומתאים לפיכך להברגה פנימית או חיצונית. הוסת שלנו יחליף כל מסנן הקיים בכל ברז.

………………………………………………………………………..

איך מרכיבים את האביזרים?
אביזר המקלחת מורכב בין ראש המקלח לבין הצינור הקבוע היוצא מהקיר או בין הסוללה לבין הצינור הגמיש. (חשוב: אין לחבר את אביזר המקלחת בצמוד לידית הטלפון). אביזר הכיור מתחבר בפתח זרימת המים בברז. ההרכבה היא פשוטה ויכולה להתבצע גם ע"י אנשים לא מקצועיים.

………………………………………………………………………..

מהו החסכן לניאגרה?
החסכן לניאגרה עשוי משקית פלסטיק המכילה חומר סופח מים. החומר מתנפח בתוך הניאגרה בצורה גמישה לנפח של ליטר. התוצאה – חיסכון של ליטר מים בכל שטיפה של הניאגרה ללא פגיעה במנגנון הפנימי.

bg_img_1