פרופיל חברה

חברת מג'יק טכנולוגיות מבית מג'יק קרמיק בע"מ מפתחת ומייצרת למעלה מ 10 שנים אביזרים איכותיים לברזי מקלחת וכיור היודעים לתת פתרון מושלם לבזבוז המים. האביזרים המכונים חסכמים או בשפתם המקצועית וסתי ספיקה, פועלים על עיקרון של ויסות מעברי המים בתוך האביזר לספיקות חסכוניות שנקבעו ע"י נציבות המים במשרד התשתיות ואושרו ע"י מכון התקנים הישראלי.

………………………………………………………………………………………

ברזי הכיור ומקלחת מהווים גורם משמעותי בצריכת מים בשימוש היום-יומי, הרכבת חסכמים לאביזרים אלו תביא, בהשקעה נמוכה, לחיסכון מיידי של כ 30% מצריכת המים, למעלה מ 100,000 ליטר מים בשנה ובערך כספי של 800 ₪ (מים + אגרת ביוב). מעל השגת החיסכון הכספי יש לזכור כי מים הינם משאב לאומי חסר, חיסכון הינו המקור הזמין ביותר להשגה ולשיפור מיידי למשק המים בישראל, איכות הסביבה, שפכים וכו'. יש לציין שבנוסף להשגת יעדי חיסכון אלו בחורף נחסך גם האנרגיה הנדרשת לחימום המים (חשמל ,סולר,גז וכו') שכן חימום הנדרש לאחר הרכבת החסכמים נמוך ב 30%. המנגנון הפנימי של החסכמים  עשויים  מחומרים המאושרים למי שתייה, כמו גם ציפוי הניקל המיוצרים ומיושמים בהתקנים המחמירים ביותר בעולם למוצרי מי שתייה. יש לציין דגמי ירקון אינם מכילים עופרת ואינם פולטים חומרים מסוכנים או מזיקים אחרים לתוך המים.

………………………………………………………………………………………

החיסכון מושג באמצעות וסת פנימי איכותי שאינו פוגם בלחץ המים  ומעניק תחושה טובה ונעימה במקלחת ובברז הכיור. הוסת בנוי ממעברים רחבים ולכן עמיד לאורך זמן בפני סתימות אבנית ומזהמים אחרים הקיימים במים. הניסיון לאורך השנים מראה על שביעות רצון של המשתמשים בחסכמים ועל ההתייחסות אליהם כפתרון מוצלח ואיכותי לבעיית המים וזאת אודות לשנות מחקר ופיתוח  של  החברה. הוסתים מהדור החדש , דגמי ירקון 5.5 ליטר לדקה לברז כיור וירקון 9.5 ליטר לדקה לברזי מקלחת בנויים בטכנולוגיית זרימה חדשנית ומצוידים במבנה ייחודי המחיש את זרימת המים, מבנה זה מתוכנן לייצר ספיקות קבועות בלחצי מים נמוכים ביותר.

………………………………………………………………………………………

מי עומד מאחורי החסכמים?
החסכמים מיוצרים בישראל ע"י מג'יק טכנולוגיות מבית מג'יק קרמיק בע"מ. החברה עוסקת מזה כ 10 שנים בשייווק מגוון אביזרים חיסכון במים. הדגמים המוצעים בארץ הם פרי פיתוח של השנים האחרונות  והם נמכרו  לרשתות של בתי מלון, גורמים ממשלתיים ועירוניים, מוסדות ציבור ולקוחות פרטיים. החברה פועלת גם באופן וולנטרי להגברת המודעות לחיסכון במים בקרב הציבור הרחב ובמיוחד ילדי בתי הספר. לצורך כך פותחו ערכות מיוחדות הכוללות ציוד, אביזרי בדיקה למדידת ספיקת המים, כך מקבלים תלמידים הזדמנות לבחון את החסכון גם בבתיהם. לדעתנו השקעה בדור הצעיר תביא את התוצאות בעתיד.

………………………………………………………………………………………

חברת מג'יק טכונולגיות הינה בעלת הזכויות הבלעדיות על המוצרים באתר. החברה מנוהלת כעסק משפחתי. מנהלי החברה בעלי ניסיון ניסיון רב באחזקה ובניהול פרוייקטים, אשר שרתו שנים רבות כקצינים בכירים במערך ההנדסי של חיל האוויר.

החברה מחוייבת להעסקת של עובדי מפעלי השיקום אשר עוסקים בהרכבתם

של אביזרים אלה.

bg_img_2